Przejdź do treści

A gdybyś mógł przestać płacić za prąd?

MAKSYMALNE OSZCZĘDNOŚCi

nawet w dwa tygodnie

NAJLEPSZE WSPARCIE

01

o nAS.

W Mieście Słońca dowiesz się jak nie płacić za prąd dzięki ekologicznym rozwiązaniom przygotowanym przez czołowych producentów systemów fotowoltaicznych. Poszerzysz swoją wiedzę bez żargonu sprzedawców. Jeśli zdecydujesz się – pomożemy Ci z całym procesem zakupowym lub zarekomendujemy najlepszych wykonawców – bez niekończących się wizyt handlowców, niechcianych telefonów, czy spamu. 

Otrzymałeś już ofertę na instalację fotowoltaiczną? Zachęcamy do kontaktu z nami – postaramy się, abyś otrzymał lepszą ofertę od naszych partnerów!

02

Co możemy dla ciebie zrobić?

Każdą instalację traktujemy jak własną, jakby miała być ona wykonana dla naszych bliskich przyjaciół. Dlatego cały zespół, w tym inżynierzy i projektanci angażują się na każdym etapie instalacji. Nasze ekipy są przeszkolone tak, aby instalacja była dobrze wykonana. Aby zapewnić wysoki standard, monitorujemy i sprawdzamy instalacje pod kątem sprawności. Dodatkowo przeprowadzamy wyrywkowe audyty instalacji, a w przypadku awarii szybko reagujemy...

Takie podejście sprawia, że większośc naszych klientów poleca nas swoich bliskim.

Oferta

Specjalizujemy się w instalacjach fotowoltaicznych, tych małych - przy domowych, a także dużych komercyjnych. Ofertę uzupełniamy pompami ciepła. Niezależnie czy potrzebujesz energii i ciepła dla swojego domu, czy też firmy - porozmawiajmy - znajdziemy dla Ciebie najlepsze roziwązanie.

Korzyści

Wraz z instalacją otrzymasz indywidualne wsparcie na każdym etapie instalacji, a po jej zakończeniu będziesz mógł się cieszyć aż 15 latami pełnej gwarancji - bez haczyków

Finansowanie

Pomożemy z finansowaniem całej instalacji - tak aby zapewnić Ci bezkosztowy zakup. Rata miesięczna może być niższa od Twojego aktualnego rachunku za prąd. Jeśli prowadzisz firmę, pomożemy w uzyskaniu leasingu.

Ogrzewanie

Energia elektryczna to jedno - a co z ogrzewaniem? A gdyby tak Słońce ogrzewało Twój dom, tak abyś nie musiał za to płacić? Instalacja Fotowoltaiczna w połączeniu z pompą ciepła spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Porozmawiajmy!

03

Nasz Zespół

Nasz zespół to nie tylko osoby z zarządu firmy - ale przede wszystkim te, z którymi korespondujesz, rozmawiasz przez telefon lub spotykasz twarzą w twarz. To są specjaliści, których misją jest wsparcie Ciebie w procesie przechodzenia na rozwiązania ekologiczne! Przeprowadzając rekrutacje kładziemy duży nacisk na kwalifikacje, ale również na charakter. Pracujemy z osobami, które zwyczajnie lubią swoją pracę i lubią pomagać!

327

Liczba Ukończonych Projektów

87+

Liczba Partnerów

23+

rekomendacje

500+

Rozdanych Gadżetów

04

Miasto Słońca w Szczegółach.

1

Działamy Szybko

Typowo – od chwili Twojej decyzji do uruchomienia instalacji – upływają 2-3 tygodnie. Wyobraź sobie – za trzy tygodnie opłaty za prąd przestaną Cię dotyczyć…

2

Korzystamy ze Sprawdzonych Komponentów

Korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań zapewniających najwyższą sprawność instalacji – co jest potwierdzone m.in. długimi okresami gwarancji producenckiej – nawet 25 lat! Spytaj nas o panele fotowoltaiczne, inwertery czy inne urządzenia z których korzystamy

3

Pracujemy dla Ciebie.

Pracujemy dla Ciebie – Twoje zadowolenie jest naszą nagrodą. Wyszukamy najlepszą ofertę, która pod względem jakości i ceny w pełni Cię usatysfakcjonuje!

4

Gotowi na Każde wyzwanie

Zmierzymy się z każdym wyzwaniem  i wrócimy do Ciebie z kompleksowym rozwiązaniem.

05

Pompy Ciepła

Dużą część kosztów utrzymania domu, budynku jest związana z ogrzewaniem. Stosując tanie w utrzymaniu źródło ciepła, takie jak pompy ciepła, mozemy zapewnić sobie niskie koszty jego ogrzewania nawet przez 50 lat! Wykorzystywane przez nas pompy ciepła są niezawodnym, oszczędnym i przyjaznym środowisku źródłem ciepła.

06

Ceny Instalacji Fotowoltaicznych

Ceny instalacji potrafią się znacząco różnić w zależności od wybranej firmy instalatorskiej, czy też wykorzystanych podzespołów. W Mieście Słońca jesteśmy po to, aby pomóc Ci przebrnąć przez proces decyzyjny i umożliwić wybór najlepszej oferty w atrakcyjnej cenie.
Typowy Koszt

24 709

zł netto

Oszczędności

3079 zł

rocznie

Finansowanie

270zł

abonament

07

Opinie

Co mówią o nas nasi klienci?

Miasto Słońca było bardzo pomocne i przeprowadziło mnie przez pierwsze etapy instalacji panelów słonecznych.

Doradcy byli zawsze dostępni aby odpowiedzieć na moje pytania i udzielali szczegółowych informacji. Fakt, że Miasto Słońca weryfikuje swoich instalatorów było dla mnie ważnym czynnikiem przy wyborze i zapewnieniem, że instalacja przebiegnie bezproblemowo. Poleciliśmy Miasto Słońca naszym znajomym!”

Jolanta Kowalska

Białystok

08

Dlaczego Wybrać Nas??

W prosty sposób i bez żargonu przeprowadzimy Ciebie przez cały proces instalacji rozwiązań fotowoltaicznych. Mówimy zrozumiałym językiem i pokażemy jak uniknąć częstych pułapek... a także jak oszczędzić pieniądze!
Skontaktuj się z Nami

Napisz do nas, zadzwoń lub skontaktuj się z naszymi przedstawicielami - udzielimy wszelkich informacji

Otrzymaj Ofertę

Otrzymasz od nas ofertę na instalację, która będzie Ci dobrze służyć przez lata...

Oszczędzaj Pieniądze

Inwestycja w panele słoneczne lub pompę ciepła to obecnie jedna z najlepszych inwestycji - nawet 20% w ciągu roku...

Działamy na terenie całej Polski - a także poza jej granicami!

chesz wykonać instalację w Radomiu, Białymstoku, czy Jeleniej Górze - nie ma problemu. A może masz dom w Hiszpanii, lub Niemczech? Opowiedz co potrzebujesz - a znajdziemy rozwiązanie

Odbierz Instalację Bez opóźnień

i ciesz się gwarancją na wszystko przez 15 lat!

Poleć nas innym

opowiedz swoim znajomym o nas - a jeśli oni zdecydują sie na współpracę z nami, to otrzymasz od nas prezent!

Zacznij oszczędzać już teraz

09

Informacje o Fotowoltaice

Dowiedz się wszystkiego o fotowoltaice!
10

Skontaktuj się z nami

Rozumiemy Twoje potrzeby i zapewnimy profesjonalne wsparcie przy realizacji inwestycji

  Jesteśmy dla Ciebie

  Napisz lub zadzwoń do nas - jesteśmy dla Ciebie - pomożemy, doradzimy.
  Preferujesz kontakt telefoniczny?
  536 450 000

  O Nas

  Chcemy służyć poprzez udostępnianie wiedzy nt. rozwiązań mających na celu obniżenie kosztów zużycia energii - prosto i zrozumiale. Oferujemy także wsparcie przy zakupie i instalacji systemów fotowoltaicznych.

  Kim Jesteśmy?

  Miasto Słońca Sp. z o.o.
  ul. Nowogrodzka 31
  00-511 Warszawa

  Biuro Radom
  Chłodna 30
  26-600 Radom