Fotowoltaika i Pompy Ciepła W Mieście Rogalewo Dzięki Miastu Słońca

Jedna z instalacji wykonanych przez Miasto Słońca – budujemy efektywne instalacje na terenie całego kraju!

Mieszkasz w miejscowości Rogalewo lub jej okolicach? To się dobrze składa – możemy dla Ciebie wykonać instalację fotowoltaiczną i montaż pompy ciepła! 

Aby otrzymać bezpłatną wycenę Instalacji Fotowoltaicznej i zobaczyć jej projekt na własnym dachu lub na działce, a także otrzymać wycenę – wystarczy kilka kliknięć! Podobnie z pompami ciepła – zadamy Ci kilka pytań dotyczących Twojego domu, budynku i powiemy jak tanio możesz mieć swoje źródło ciepła

Jesteśmy dumni z naszego indywidualnego podejścia do każdej instalacji – i wytrwale dążymy do tego, aby zaspokoić wszelkie potrzeby naszych klientów. Prosimy o wypełnienie formularza poniżej i przekazanie jak najwięcej informacji – przygotujemy wstępny projekt, a także przekażemy dodatkowe informacje.

Z tej instalacji fotowoltaicznej jesteśmy szczególnie dumni – w pomysłowy sposób zadaszony został przydomowy taras!

Rogalewo produkuje energię ze słońca!

Przedstawimy Ci koszt instalacji fotowoltaicznej z falownikiem okablowaniem oraz montażem. Wypełnimy za Ciebie wnioski o dofinansowanie z programu “Mój prąd” lub z programu “Czyste Powietrze” oraz poinformujemy nt. wymagań dotyczących ulgi termomodernizacyjnej.

Nasza oferta opiera się tylko na najnowocześniejszych urządzeniach zakupionych w oficjalnych kanałach dystrybucji – tak abyś mógł być spokojny o swoją instalację.

Z Miastem Słońca instalacja fotowoltaiczna to przede wszystkim spokój. Ty zajmujesz się podpisaniem umowy – my zajmujemy się całą resztą!

Czy wiesz, że Panele można również instalować na gruncie? Wcale nie trzeba na dachu. W rzeczywistości instalacje gruntowe są bardziej efektywne od instalacji na dachu – chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

Czy instalacja fotowoltaiczna w Twojej miejscowości się opłaca?

W całej Polsce istnieją dobre warunki do produkcji energii elektrycznej ze słońca jednak różnią się od położenia geograficznego. Jak pokazują mapy średniego nasłonecznienia Rogalewo ma wysokie zasoby słoneczne. Czy instalacja fotowoltaiczna w naszym regionie się opłaca?

W Polsce na każdy płaski metr kwadratowy średnio pada 1000 kWh rocznie, jednak panele fotowoltaiczne zazwyczaj są nachylone tak, aby ich powierzchnia była jak najbardziej prostopadła względem padania promieni słonecznych, co daje najwyższą wydajność.

Z czego będzie się składać Twoja instalacja?

Pierwszym elementem – tym najbardziej widocznym – są oczywiście panele fotowoltaiczne. W Mieście Słońca korzystamy z najnowocześniejszych paneli monokrystalicznych renomowanych firm.

Drugim elementem – równie ważnym – jest falownik. Falownik jest dobrany do wielkości Twojej instalacji – tak aby mógł Ci służyć długie lata.

Równie ważny jest trzeci element – czyli konstrukcja. To ona odpowiada za bezpieczeństwo Twojej instalacji.

Ostatnim elementem jest okablowanie, zabezpieczenia i uziemienie – zgodnie z obowiązującymi normami 

Masz pytania? Zadzwoń – 536 450 000 lub napisz!

Zobacz również: