Fotowoltaika tworzy biznes!

Czy Fotowoltaika Jest Dla Ciebie?

Wraz z rosnącymi cenami prądu i taniejącą technologią paneli słonecznych, instalacja fotowoltaiczna może być wspaniałym sposobem dla Twojej firmy na obniżenie kosztów energii

Ile Energii potrzebuje Twój Biznes?

• Na początku sprawdź swoje rachunki za energię. To pokaże Ci ile wykorzystujesz energii miesięcznie.
  • Twoje rachunki mogą się zmieniać w ciągu roku ze względu na sezonowość Twojej działalności, zmiany pogodowe i okresy przestoju. Sprawdzenie rachunków za przynajmniej 1 rok kalendarzowy pomoże Ci w zrozumieniu tego, w jaki sposób korzystasz z energii.
  • Pamiętaj, że rachunek pokaże Ci całkowite wykorzystanie energii. Bardzo pomocne jednak jest uzyskanie informacji na temat wykorzystania energii w ciągu doby (Czy energię wykorzystujesz głównie w ciągu dnia, czy też w nocy, czy też wykorzystanie jest stałe niezależnie od pory dnia)
  • Zaspokojenie Twoich wszystkich potrzeb energetycznych może wymagać instalacji dużej ilości paneli fotowoltaicznych.

Ranking Zielonych Firm
* dane 2019

1. APPLE – 398,3 MWp

2. AMAZON – 369,8 MWp

3. WALMART – 331.0 MWp

4. TARGET – 284,4 MWp

5. GOOGLE – 245.3 MWp

6. KAISER PERMANENTE – 181 MWp

7. SWITCH – 179 MWp

8. PROLOGIS – 133,7 MWp

9. FACEBOOK – 119 MWp

10. SOLVAY – 81.4 MWp

Co Chcesz osiągnąć?

1. Osiągnij NEUTRALNOŚĆ.

Wygeneruj wystarczająco energii, aby pokryć Twoje całe zapotrzebowanie na energię elektryczną (to może oznaczać dużą instalację)

2. ZASPOKÓJ podstawowe potrzeby

Dostosuj system to produkcji minimu energii, którą potrzebujesz (mniejszy system, ale może oznaczać, że część rachunków za energię pozostanie).

3. OBNIŻ rachunki.

Wygeneruj wystarczająco energii aby częściowo obniżyć rachunki (sytem, który odpowiada Twoim możliwościom finansowym)

Źródło Apple.com. Panele słoneczne na dachu Apple Park w Cupertino

Dlaczego MIASTO SŁOŃCA?

Miasto Słońca zrodziło się w 2018 roku z wizji stworzenia nowej jakości w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Kwestie ochrony środowiska i zapobieganie postępującym zmianom klimatycznym są dla nas bardzo ważne. Dzięki nam możesz być niezależny i pozyskiwać czystą, a przede wszystkim tanią energię elektryczną prosto ze słońca do Twojego domu i Twojej firmy.

Współpracujemy z największymi dystrybutorami rozwiązań fotowoltaicznych w Polsce i Europie. Realizujemy instalacje na sprawdzonych komponentach. Nasze główne działania skupiają się na instalacjach przeznaczonych dla małych i średnich przedsiębiorstw, ale także wspieramy klientów indywidualnych.

Naszą cechą charakterystyczną jest znajdywanie rozwiązań dla potrzeb klientów, również tych nietypowych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz instalacji przekraczającej 1 MWp, czy też na potrzeby swojej działalności potrzebujesz kilkudziesięciu kilowatopików. Znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie. Pokażemy jak instalację fotowoltaiczną można zainstalować na powierzchni Twojego dachu, na dostępnym gruncie, na parkingu (nie pomniejszając jego użyteczności czy nawet na ścianach). Doradzimy także w zakresie pomp ciepła, które w połączeniu z fotowoltaiką uniezależnią Cię od zewnętrznych dostawców.

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy jak nasze rozwiązania mogą wpłynąć na Twój biznes!

Email: info@miastoslonca.pl

Tel: 536 450 000

AMAZON korzysta z fotowoltaiki w swoich centrach magazynowych. Na zdjęciu magazy w Tillbury w Wielkiej Brytanii o mocy 4.83MWp - czyli generujący moc wystsarczającą do zaspokojenia potrzeb... 700 gospodarstw domowych