Fotowoltaika i Pompy Ciepła W Mieście Czarna Mała Dzięki Miastu Słońca

Czarna Mała – czy to odpowiednie miejsce dla Fotowoltaiki i Pomp Ciepła?

Jedna z instalacji wykonanych przez Miasto Słońca – budujemy efektywne instalacje na terenie całego kraju!

Być może Twoi sąsiedzi mają już instalację fotowoltaiczną lub pompę ciepła? Być może to nasza firma wykonała ją dla nich?

Fotowoltaika i Pompy Ciepła z Miastem Słońca to konkurencyjne ceny, najlepsze podzespoły i gwarancja 15 lat na wszystko. A to co jest ważniejsze, jesteśmy dla Ciebie przed, w trakcie i po zakończeniu instalacji… służymy pomocą w każdej sytuacji!

Aby otrzymać bezpłatną wycenę Instalacji Fotowoltaicznej i zobaczyć jej projekt na własnym dachu lub na działce, a także otrzymać wycenę – wystarczy kilka kliknięć! Podobnie z pompami ciepła – zadamy Ci kilka pytań dotyczących Twojego domu, budynku i powiemy jak tanio możesz mieć swoje źródło ciepła

Jesteśmy dumni z naszego indywidualnego podejścia do każdej instalacji – i wytrwale dążymy do tego, aby zaspokoić wszelkie potrzeby naszych klientów. Prosimy o wypełnienie formularza poniżej i przekazanie jak najwięcej informacji – przygotujemy wstępny projekt, a także przekażemy dodatkowe informacje.

Z tej instalacji fotowoltaicznej jesteśmy szczególnie dumni – w pomysłowy sposób zadaszony został przydomowy taras!

Czarna Mała produkuje energię ze słońca!

Przedstawimy Ci koszt instalacji fotowoltaicznej z falownikiem okablowaniem oraz montażem. Wypełnimy za Ciebie wnioski o dofinansowanie z programu “Mój prąd” lub z programu “Czyste Powietrze” oraz poinformujemy nt. wymagań dotyczących ulgi termomodernizacyjnej.

Nasza oferta opiera się tylko na najnowocześniejszych urządzeniach zakupionych w oficjalnych kanałach dystrybucji – tak abyś mógł być spokojny o swoją instalację.

Z Miastem Słońca instalacja fotowoltaiczna to przede wszystkim spokój. Ty zajmujesz się podpisaniem umowy – my zajmujemy się całą resztą!

Czy wiesz, że Panele można również instalować na gruncie? Wcale nie trzeba na dachu. W rzeczywistości instalacje gruntowe są bardziej efektywne od instalacji na dachu – chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

Czy instalacja fotowoltaiczna w Twojej miejscowości się opłaca?

W całej Polsce istnieją dobre warunki do produkcji energii elektrycznej ze słońca jednak różnią się od położenia geograficznego. Jak pokazują mapy średniego nasłonecznienia Czarna Mała ma wysokie zasoby słoneczne. Czy instalacja fotowoltaiczna w naszym regionie się opłaca?

W Polsce na każdy płaski metr kwadratowy średnio pada 1000 kWh rocznie, jednak panele fotowoltaiczne zazwyczaj są nachylone tak, aby ich powierzchnia była jak najbardziej prostopadła względem padania promieni słonecznych, co daje najwyższą wydajność.

Z czego będzie się składać Twoja instalacja?

Pierwszym elementem – tym najbardziej widocznym – są oczywiście panele fotowoltaiczne. W Mieście Słońca korzystamy z najnowocześniejszych paneli monokrystalicznych renomowanych firm.

Drugim elementem – równie ważnym – jest falownik. Falownik jest dobrany do wielkości Twojej instalacji – tak aby mógł Ci służyć długie lata.

Równie ważny jest trzeci element – czyli konstrukcja. To ona odpowiada za bezpieczeństwo Twojej instalacji.

Ostatnim elementem jest okablowanie, zabezpieczenia i uziemienie – zgodnie z obowiązującymi normami

6 Kroków Do Energii Słonecznej

W Mieście Słońca proces instalacyjny podzielony jest typowo na 6 etapów:

1.Indywidualna Ocena – umówimy Cię z konsultantem, u którego będziesz mógł uzyskać odpowiedź na wszelkie pytania związane z instalacją słoneczną. Konsultant też dokona oceny, czy instalacja jest dla Ciebie odpowiednia
2.Wycena – zazwyczaj w trakcie spotkania otrzymasz ostateczną wycenę instalacji. W niektórych przypadkach wycena może wymagać kilku dni.
3.Podpisanie Umowy – Po zweryfikowaniu wyceny, warunków i treści samej umowy, przejdziemy do następnego etapu. Kierownik Projektu z Centrali firmy skontaktuje się z Tobą i ustali szczegóły, a także przygotuje Cię do instalacji.
4.Rozpoczęcie Prac Konstrukcyjnych –Dołożymy wszelkich starań, aby prace przebiegły bezproblemowo. O postępach będziesz na bieżąco informowany.
5.Dokumentacja i Zgłoszenie – Wykonamy pełną dokumentację i dokonamy zgłoszenia instalacji. Dokumentacja wraz z Książką Gwarancyjną zostanie Ci dostarczona kurierem.

6.Prąd Za Darmo – Po zakończonej instalacji i montażu licznika dwukierunkowego (Do 30 dni po montażu) będziesz mógł się cieszyć prądem za darmo

Masz pytania? Zadzwoń - 536 450 000 lub napisz!

Czarna Mała